Események

Pályaorientációs nap

Kedves Látogatók!

November 12-én a gyerekek 1. osztálytól 8. osztályig a különböző foglalkozásokkal ismerkedtek. Mesék, színezők, találós kérdések mellett játékosan ugyan, de ki is próbálhatták a tanulók a tevékenységeket: gyurmából és színespálcikákból szép házikók épültek, varrtak és a fodrászkodtak. Robotegérkét programoztak és közben tanultak a 2. osztályosok a foglalkozásokról. Te tudod mit csinál egy metrológus? vagy egy gépész? A 4. osztályosok már tudják: kiselőadást tartottak ilyen érdekes foglalkozásokról. Kipróbálták hogyan kell pincérkedni vagy cukrászkodni, mit csinál egy élelmezésvezető? Az 5. és 6. osztályosok szabadulószoba feladatait oldották meg, és beszélgettek a Tanítsunk Magyarországért! program mentoraival-így ismerkedtek a pályaválasztás örömeivel, nehézségeivel. Vendégek is segítettek a 7-8. osztályokban a pályaválasztás kérdéseinek megválaszolásában. A 8. osztályosok résztvehettek a rendőrség nyílt napján is, ahol mindent kipróbálhattak, megkérdezhettek.

Képeket itt lehet megnézni

https://drive.google.com/drive/folders/1h6IionDgGcYfCaF7MtHAMrjqsvEG9OHm

Még nem írtak hozzászólást! Legyél te az első!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.