Egyéb

Kódolás hete

2021. október 9-24. a Kódolás Hete. Iskolánk idén is csatlakozott ehhez a nagyszerű nemzetközi és hazai eseménysorozathoz: kódolt kicsi és nagy, online és offline:) Volt sok játék, nevetés, kihívás tanórán és szabadidőben egyaránt. Tanult felnőtt és gyerek. Kapcsolódtunk a rákóczitelepi és a vörösmartys tanulókkal is a különböző programok során. A Meet and Code pályázatnak köszönhetően iskolánk gazdagodott sok új eszközzel is, melyek a továbbiakban is segítik a jó kedvű tanulásunkat. Nézzétek meg képes összefoglalónkat:)

Az alábbi linken nézhető meg a képes összefoglaló.

https://www.facebook.com/100057606903235/videos/427455678729773/

Még nem írtak hozzászólást! Legyél te az első!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.