Egyéb

„Orosháza Közszolgálatáért Díj”

Szeretettel gratulálunk iskolánk volt igazgatójának városi kitüntetéséhez! 2021. augusztus 20-án vehette át: „Orosháza Közszolgálatáért Díj”
Juhász Józsefné (született: Kerti Erika Gizella)
Az Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézményében dolgozott 40 éven keresztül. Ez volt az első és egyben utolsó munkahelye is. A Tanítóképző Főiskola elvégzését követően tanítóként, napközis nevelőként dolgozott. Gyermekei megszületését követően egyre aktívabb, kimagasló szakmai munkát végzett: néhány évig munkaközösségvezetőként irányította az alsó tagozatos pedagógusokat. 1995. július 1-től 2010. augusztus 1-ig igazgatóhelyettesként irányította az iskola munkáját. A Czina Tagintézményben két vezetői cikluson keresztül tagintézményvezetőként tett a kertvárosi szülők gyermekeiért. Mindig elkötelezett volt a minőségi munkavégzés iránt. Továbbképzést elvégezve minőségügyi vezetőként tevékenykedett 2013-ig.
Számtalan pályázatban vett részt kollégáival együtt-HEFOP, TÁMOP(…)- azért, hogy az iskola lehetőségeit kiszélesítse.
Magas szintű szakmai tudását bizonyította, mikor sikeres mesterpedagógus minősítésen vett részt. Nyugdíjba ment ugyan 2020-ban, de az iskolája hívószavára visszajön, aktív, dolgozik, a gyerekek között érzi jól magát.
Mindig iskolája jó hírnevéért tett, tagintézménye pedagógiai-szakmai elfogadtatására törekedett. Jó kapcsolatot ápolt a szülőkkel. Mindig azért dolgozott, hogy családias, befogadó, szeretetteljes nevelést adó iskola vegye körül a tanítványokat, ahol az alapok elsajátítását követően mindenki adottságainak, lehetőségeinek a legmegfelelőbb továbbtanulást választhassa, boldog felnőtt lehessen.
Kimagasló szakmai tevékenységével hozzájárult Orosháza város oktatásának fejlődéséhez, ezért munkája elismeréseként vehette át a 2021. évi városi kitüntetést.
Szívből gratulálunk! Gratulálunk neki!

Átadták a városi elismeréseket – itt a díjazottak teljes névsora

Még nem írtak hozzászólást! Legyél te az első!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.