Közlemények

COVID hírek

Tájékoztatás (2021.08.18.) 12. életévüket betöltött tanulóknak, szüleiknek, gondozóiknak
Tájékoztatjuk az érintetteket, hogy a 12. életévüket betöltött tanulóknak a tanévkezdéskor lehetőségük van a COVID elleni védőoltás felvételére iskoláinkban is. Az ezzel kapcsolatos tájékoztatónkat elérhetik internetes honlapunkon a https://vmoh.hu/oldalak/covid.htm linken.

Kérjük, hogy akár igénybe veszik, akár nem az iskolai oltás lehetőségét, szándékukat minden esetben jelezzék vissza az iskola számára a jelentkezési lap legkésőbb 2021. augusztus 25-én szerdán 23:59-ig történő visszaküldésével a covid@vmoh.hu e-mail címre (vagy elektronikus lehetőség hiányában 2021. augusztus 25-én szerdán munkaidő végéig annak papír alapon iskoláink titkárságára történő BEÉRKEZÉSÉVEL)!

Még nem írtak hozzászólást! Legyél te az első!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.