Közlemények

Étkeztetés

Tisztelt Szülők, Kedves Tanulók!

Tisztelettel tájékoztatjuk Önöket a tanulók étkeztetésével kapcsolatos alábbi hírekről.

A Speciális Ételek Konyhájától (SPÉKO) kapott információk alapján a digitális munkarend alatt is, ismét lehetőségük van az érintett ételallergiásoknak a SPÉKO által készített és kiszállított ételek rendelésére, átvételére.

Az étel/ebédrendelés menete:
Egy hétre 5 adag ebédet lehet rendelni, azonban a megszokottól eltérően oly módon, hogy 3 nap (hétfő-szerda-péntek) van tényleges főzés, és szállítás. Az ételek 48 óráig fogyaszthatóak hűtőben tárolva. Az intézmények tálalókonyhájáról hétfőn, szerdán és pénteken lehet elvinni az ebédeket.
A másik két munkanapon (kedd, csütörtök) a tálalókonyháról előző nap hazavitt, hűtőben eltárolt ételt lehet megenni.

1. Pénteken 12:00-ig lehet megrendelni ebédet a következő hét hétfőjére és keddjére.
   A kiszállítás a hétfői napon történik (a hétfői és keddi adag egyszerre).
   Rendelést leadni a hétfői menüre a KM, a keddi napra KME kódon lehet.

2. Hétfőn 12:00-ig lehet megrendelni ebédet annak a hétnek a szerda, csütörtöki napjaira.
   A kiszállítás a szerdai napon történik (a szerdai és csütörtöki adag egyszerre).
   Rendelést leadni a szerdai menüre a KM, a csütörtöki napra KME kódon lehet.

3. Szerdán 12:00-ig lehet megrendelni ebédet annak a hétnek a pénteki napjára.
   A kiszállítás a pénteki napon történik.
   Rendelést leadni a pénteki menüre a KM kódon lehet.

A menük a SPÉKO honlapján érhetőek el: https://www.speko.hu/, https://www.speko.hu/etlap.

Az ebédek megrendelése:
Intézményünk mindhárom iskolájába, így
• a Czina Sándor Tagintézménybe,
• a Rákóczitelepi Tagintézménybe és
• a Vörösmarty Székhelyintézménybe
járó ételallergiás tanulók az étkezésükkel kapcsolatos igényeiket egységesen az alábbi elérhetőségeken tudják megrendelni illetve lemondani: oh.diak@freemail.hu, +3668/411-979 (telefonon munkanapokon 8:00 és 12:00 között).

Tanulóink számára az ebédek saját iskoláik tálalókonyháiról az alábbi időpontok között vihetők el hétfőn, szerdán, pénteken (az ételek iskolai tálalókonyhán történő másnapig való tárolására nincs módunk, azokat a kiszállítás napján el kell vinni):
• Czina Sándor Tagintézmény:	11:30-12:30
• Rákóczitelepi Tagintézmény:	11:30-13:00