Álláspályázatok

Teljes munkaidőre tanítót keresünk!

A Békéscsabai Tankerületi Központ pályázatot hirdet az Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézményébe az alábbi munkakör betöltésére:

  • Munkakör: tanító
  • A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • A munkavégzés helye: Békés megye, 5900 Orosháza, Ifjúság utca 7.
  • A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok: Tanítási órák alsó tagozaton, napközis feladatok ellátása az Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Czina Sándor Tagintézményében, szükség esetén az intézmény Székhelyintézményében és Rákóczitelepi Tagintézményében. Az irányadó jogszabályokban és a munkaköri leírásban meghatározott feladatok ellátása a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. tv. 62.§ (1) bekezdésében foglaltak szerint.
  • Illetmény és juttatások: Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a “Közalkalmazottak jogállásáról szóló” 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) 326/2013. (VIII.30.) korm.rendelet a pedagógusok előmeneteli rendszeréről és a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. tv. köznevelési intézményekben történő végrehajtásáról rendelkezései az irányadók.

Bővebb információkért kattintson IDE.

Még nem írtak hozzászólást! Legyél te az első!

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.